O mně

Jmenuji se Magdaléna. Sice je mi už 23, ale stále mám strach z úplné tmy. Jsem vegetarián, nekuřák, student VŠE v Praze, mrňous. V dětství jsem hrála závodně florbal a pištěla ve sboru jakožto soprán. Také mám oranžový pásek v judu a absolventský list hry na klavír. Mluvím plynule anglicky a německy, pokouším se o španělštinu, čínštinu a bakalářský titul.

Už jako mrňous jsem mnou vyráběné časopisy za desetikačku (což byly panečku prachy!) prodávala mamince. Když mi bylo devět (nebo možná osm a půl?), založila jsem svůj první blog Lopušáčenka. Ehm… Po několika letech mi někdo napsal, že mám ošklivý design, tak jsem se blog rozhodla celý smazat a založit si nový.

A tak to šlo dál, následující málem dekádu jsem se věnovala MayaSims současně s LessinQa (asi je vám na první pohled zřejmé, o čem tyto blogy byly), až jsem se na vysoké pustila do mamlenky.blog.cz. Po celou dobu jsem však neopustila blogovací platformy a neustále snila o tom, jaké to asi je mít stránku, co končí “.com”. V létě 2017 jsem se odhodlala a vlastními programovacími schopnostmi svoji vysněnou opravdickou webovou stránku vytvořila.

A tak jsem tu. Píšu, točím videa a fotím s vědomím, že pokud všechna ta dřina inspiruje, rozesměje nebo motivuje byť i jen jednoho člověka, stojí mi to za to.

Přečti si pravidla a podmínky blogu

Pro více fotek, koukni na můj instagram